Hakkımızda

2011 yılında kurulan ISHATECH, Eğitim ve Danışmanlık Şirketi; Eğitim, Danışmanlık ve Ajans hizmetleri vermektedir.

ISHATECH Eğitim Danışmanlık Ajansın; çalıştığı firmaların yönetici pozisyonundaki kişilerle birebir görüşmek ve doğru bilgiyi doğru kişiden alarak müşterileri için en uygun olanı belirler, detaylı olarak anlatır ve uygular. Müşterilerine daha iyi ve daha uygun şart ve yerlerde hizmet verebilmek için yenilenen yer ve mekanı ile 3 katlı ofisinde en iyi şartlar altında sizlere hizmet vermektedir.

NedenBiz ?

7 / 24 Gerçek Teknik Destek

En önemli ve her geçen gün geliştirdiğimiz özelliğimiz eğitim sonrası sunduğumuz teknik destektir. Eğitim sonrası Sorularınızı mail veya telefonla eğitmenlerimize ilettiğinizde eğitmenlerimizden hem güvenli hem de hızlı bir yanıtla karşılaşırsınız.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Hizmetlerimizden memnun olacağınız gibi eğitmenimizden de memnun kalacağınıza eminiz. Tüm müşterilerimize hızlı çözümler sunma tek amacımızdır.

Uygun Fiyat Politikası 

Isha Tech Eğitim ve Danışmanlık Merkezi olarak müşteri memnuniyeti esas alınmaktadır. Kaliteli hizmetin yanısıra müşterilerimize mümkün olduğunca uygun fiyat politikası içerisinde hizmet vererek farkedilir ve kalıcı olmak hedeflenmektedir.

Alanında Uzman Gerçek Bir Ekip 

Eğitmenlerimiz ve satış danışmanlarımız alanında tecrubeli takım arkadaşlar ile beraber çalışmaktayız. Profesyonel seviye’ye sahip olan bünyemiz sürekli gelişmektedir.

Tecrube 

Bilişim sektörünün her bir dalında yıllarca çalışan bir ekipten oluşmamız en değerli özelliklerimiz arasındadır. Bu sayede kurumların ihtiyaçlarını daha iyi biliyor ve daha iyi uyguluyoruz. Tüm sorunlarınızı da sahip olduğumuz bu tecrube sayesinde daha hızlı çözüyoruz.

Çözüm Ortaklarımız 

Firma olarak prensiplerimizden birisi de çalışacağımız firmaların Her birine, kendi alanında uzman çözüm ortaklarımızla hizmetlerin en kalitesini sunuyoruz.

 

BİREYSEL EĞİTİMLER